Nasz zespół

Anna Dryja-Praska

Anna Dryja-Praska
Manager gabinetu, higienistka stomatologiczna

Absolwentka Prawa na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu w Opolu, oraz kierunku Filologia Angielska. Słuchaczka medycznej szkoły na kierunku higienistka stomatologiczna. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach z zakresu skutecznego zarządzania praktyką stomatologiczną, jak i najnowocześniejszych metod profesjonalnego zabiegu higienizacji. Jest osobą życzliwą, otwartą, przyjaźnie nastawioną do ludzi. Dba o pozytywną atmosferę w gabinecie. Wolny czas lubi spędzać w gronie najbliższych.

Wojciech Praski

Wojciech Praski
Lekarz dentysta, właściciel Dental Care

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Po ukończeniu stażu podyplomowego w 2006 roku przez wiele lat doskonalił swoje umiejętności współpracując z gabinetami stomatologicznymi. Wówczas jego największe zainteresowanie wzbudziła endodoncja, stomatologia estetyczna i chirurgia. Właściciel Dental Care od 2013 roku. Na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach, także z zakresu medycyny estetycznej. Podąża za najnowszymi trendami, tak aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających pacjentów.

Agata Bartusek

Agata Bartusek
Lekarz dentysta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Interesuje się leczeniem endodontycznym oraz chirurgią stomatologiczną, lecz najważniejsze jest dla niej indywidualne podejście do każdego pacjenta. Na problemy swoich pacjentów spogląda w sposób całościowy i proponuje rozwiązania, które najlepiej doprowadzą ich do zdrowego i pięknego uśmiechu. W swojej praktyce zawodowej stosuje nowoczesną stomatologię i zawsze dba o to, by każda osoba na fotelu czuła się dobrze i bezpiecznie.
Marek Eliasz

Marek Eliasz
Lekarz dentysta

Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje w wielu dziedzinach stomatologii, uczestnicząc w licznych szkoleniach. Pasjonuje się stomatologią zachowawczą i protetyką. Uwielbia nowinki technologiczne a najwięcej wolnego czasu spędza na wycieczkach rowerowych.
Marek Eliasz

Marcin Dawiec
Lekarz dentysta

Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie Wydziału Stomatologicznego. Uczestniczy w wielu szkoleniach w kraju i za granicą, stale podnosząc swoje kwalifikacje. W codziennej praktyce skupia się na estetycznej odbudowie zębów, leczeniu endodontycznym, chirurgii stomatologicznej oraz protetyce.W wolnym czasie pasjonat jazdy na rowerze oraz motoryzacji.
Katarzyna Marciniak

Katarzyna Marciniak
Lekarz dentysta

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Swoje zawodowe zainteresowania koncentruje wokół stomatologii zachowawczej, estetycznej i dziecięcej, a także protetyki. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach. Komfort pacjenta jest dla niej najważniejszy, a jego zdrowy uśmiech to największa satysfakcja.
Joanna Starościak

Joanna Starościak
Higienistka stomatologiczna

Absolwentka Policealnej Szkoły Zawodowej na kierunku higienistka stomatologiczna. Praca w zawodzie sprawia jej dużą satysfakcję, dlatego po ukończeniu szkoły stale podnosi swoje kwalifikacje. Lubi pracę z pacjentem, jest osobą kontaktową. Dba o to aby warunki w gabinecie były bardzo dobre, a każdy pacjent czuł się przyjemnie i komfortowo. W wolnym czasie najchętniej jeździ na rolkach oraz kocha podróże.
Natalia Stach

Natalia Stach
Asystentka stomatologiczna

Absolwentka Policealnej Szkoły Medycznej na kierunku asystentka stomatologiczna. Aktualnie uczy się na kierunku higienistka stomatologiczna, dlatego chętnie bierze udział w szkoleniach z nim związanych. W pracy dba o to, żeby pacjent czuł się komfortowo i bezpiecznie. Jej ulubione dziedziny stomatologii to chirurgia i implantologia.
Yana Hutsuliak

Yana Hutsuliak
Asystentka stomatologiczna

Aktualnie uczy się na kierunku higienistka stomatologiczna. Jest miłą i uczciwą osobą. Dba o komfort pacjenta i zespołu w którym pracuje.Chętnie i szybko uczy się nowych rzeczy.
Nikola Bul

Nikola Bul
Rejestratorka medyczna

Jest pierwszą osobą napotkaną w gabinecie, łącznikiem między pacjentem a lekarzem. Empatyczna, chętnie służy pomocą. Lubi kontakt z ludźmi.
Poszukujemy do współpracy lekarzy dentystów, chirurga-implantologa oraz lekarza ortodontę. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy podany w zakładce kontakt.
Tagi: opieka dental care, stomatolodzy dental care, dentyści dental care