Medycyna estetyczna twarzy w Dental Care

zastosowanie kwasu hialuronowego i botoksu
stosowane preparaty

Dental Care w Opolu posiada szeroką ofertę zabiegów nie tylko stomatologicznych. Nasz gabinet specjalizuje się w zabiegach medycyny estetycznej okolic twarzy.

Proponujemy naszym pacjentom innowacyjne zabiegi poprawiające znacznie jakość i wygląd skóry. Stosujemy preparaty z kwasu hialuronowego oraz botoksu, które polecamy zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Co to jest kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy – jest to substancja fizjologiczna i biozgodna, a więc bezpieczna. Bez względu na to czy Twoje potrzeby obejmują rewitalizację skóry, wygładzenie zmarszczek czy poprawę konturów twarzy lub ust – kwas hialuronowy jest produktem, który sprawi, że będziesz dobrze wyglądać i dobrze się czuć. Zapewnia on natychmiastowe i długotrwałe efekty estetyczne.

Czym jest botoks?

Botoks – jest świetnym rozwiązaniem na zmarszczki mimiczne. Jego działanie polega, najprościej mówiąc, na „rozprostowaniu nierówności” skóry. Podobnie jak kwas hialuronowy jest preparatem bezpiecznym, a zabiegi z jego użyciem są niemal bezbolesne.

Zapraszamy serdecznie na konsultację lekarską, aby szczegółowo zapoznać się z oferowanymi zabiegami anti-aging.

Umów się już dziś przez Internet!

Tagi: zabiegi estetyczne, medycyna estetyczna twarzy, przeciwzmarszczkowe, anty aging, kwas hialuronowy, zabiegi estetyczne dla mężczyzn, zabiegi estetyczne dla kobiet, dental care, gabinet estetyczny, gabinet medycyny estetycznej opole