Metamorfozy w Dental Care

W naszym gabinecie tworzymy niesamowite metamorfozy, które gwarantują zarówno spektakularne efekty estetyczne, jak i pełną funkcjonalność zgryzu i wygodę pacjenta. Przemiany te są efektem skutecznej współpracy, wiedzy z pełnego zakresu stomatologii i wieloletniego doświadczenia lekarzy i techników, a także ich chęcią tworzenia pięknych uśmiechów, które przynoszą rezultaty najwyższej jakości.

Metamorfoza 7

Pacjentka zgłosiła się do nas, aby poprawić estetykę zębów z nieprawidłowo wykształconym i mocno przebarwionym szkliwem. Wykonano korektę linii dziąseł, leczenie nakładkami ortodontycznymi oraz korony pełnoceramiczne.

Metamorfoza 6

U pacjentki zostały wykonane korony pełnoceramiczne z użyciem skanera 3D.

Metamorfoza 5

U pacjenta wykonano na górnych siekaczach korony pełnoceramiczne za pomocą techniki skanowania cad/cam.

Metamorfoza 3

Rekonstrukcja startych zębów koronami i licówkami pełnoceramicznymi.

Metamorfoza 3

Metamorfoza wykonana u pacjenta polegała na wykonaniu koron pełnoceramicznych e.max Press, w celu poprawienia wyglądu mocno przebarwionych i nieestetycznie odbudowanych zębów siecznych.

Metamorfoza 2

U pacjenta wykonano uzupełnienia protetyczne w postaci koron ceramicznych na podbudowie spiekanej i licówek ceramicznych IPS e.max.

Metamorfoza 1

U pacjenta wykonano uzupełnienia protetyczne w postaci koron ceramicznych na podbudowie spiekanej i licówek ceramicznych IPS e.max.

Tagi: metamorfoza uśmiechu, korony pełnoceramiczne, licówki