Nasz zespół

Anna Dryja-Praska

Anna Dryja-Praska
Manager gabinetu, higienistka stomatologiczna

Absolwentka Prawa na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu w Opolu, oraz kierunku Filologia Angielska. Ukończyła Medyczną Szkołę na kierunku Higienistka Stomatologiczna. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach z zakresu skutecznego zarządzania praktyką stomatologiczną, jak i najnowocześniejszych metod profesjonalnego zabiegu higienizacji. Jest osobą życzliwą, otwartą, przyjaźnie nastawioną do ludzi. Dba o pozytywną atmosferę w gabinecie. Wolny czas lubi spędzać w gronie najbliższych.

Wojciech Praski

Wojciech Praski
Lekarz dentysta, właściciel Dental Care

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Po ukończeniu stażu podyplomowego w 2006 roku przez wiele lat doskonalił swoje umiejętności współpracując z gabinetami stomatologicznymi. Wówczas jego największe zainteresowanie wzbudziła endodoncja, stomatologia estetyczna i chirurgia. Właściciel Dental Care od 2013 roku. Na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach, także z zakresu medycyny estetycznej. Podąża za najnowszymi trendami, tak aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających pacjentów.

Marek Eliasz

Marek Eliasz
Lekarz dentysta

Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje w wielu dziedzinach stomatologii, uczestnicząc w licznych szkoleniach. Pasjonuje się stomatologią zachowawczą i protetyką. Uwielbia nowinki technologiczne a najwięcej wolnego czasu spędza na wycieczkach rowerowych.
Marek Eliasz

Marcin Dawiec
Lekarz dentysta

Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie Wydziału Stomatologicznego. Uczestniczy w wielu szkoleniach w kraju i za granicą, stale podnosząc swoje kwalifikacje. W codziennej praktyce skupia się na estetycznej odbudowie zębów, leczeniu endodontycznym, chirurgii stomatologicznej oraz protetyce.W wolnym czasie pasjonat jazdy na rowerze oraz motoryzacji.
Katarzyna Marciniak

Katarzyna Marciniak
Lekarz dentysta

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Swoje zawodowe zainteresowania koncentruje wokół stomatologii zachowawczej, estetycznej i dziecięcej, a także protetyki. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach. Komfort pacjenta jest dla niej najważniejszy, a jego zdrowy uśmiech to największa satysfakcja.
Natalia Stach

Natalia Stach
Asystentka stomatologiczna

Absolwentka Policealnej Szkoły Medycznej na kierunku asystentka stomatologiczna. Aktualnie uczy się na kierunku higienistka stomatologiczna, dlatego chętnie bierze udział w szkoleniach z nim związanych. W pracy dba o to, żeby pacjent czuł się komfortowo i bezpiecznie. Jej ulubione dziedziny stomatologii to chirurgia i implantologia.
Yana Hutsuliak

Yana Hutsuliak
Higienistka stomatologiczna

Ukończyła Medyczną szkołę na kierunku Higienistka Stomatologiczna. Jest miłą i uczciwą osobą. Dba o komfort pacjenta i zespołu w którym pracuje. Chętnie i szybko uczy się nowych rzeczy.
Agnieszka Miecznik

Agnieszka Miecznik
Asystentka stomatologiczna

Aktualnie w trakcie nauki na kierunku higienistka stomatologiczna. W pracy dba o jak najlepszy komfort pacjenta, tak aby po wizycie zawsze wyszedł z uśmiechem na twarzy.
Poszukujemy do współpracy lekarzy dentystów, chirurga-implantologa oraz lekarza ortodontę. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy podany w zakładce kontakt.
Tagi: stomatolodzy w dental care, dentyści