W naszej ofercie / Innowacyjne zabiegi higienizacyjne

W celu poprawy komfortu naszych pacjentów i uzyskania jeszcze lepszych efektów przy zabiegach higienizacji, wyposażyliśmy nasz Gabinet w najlepsze z dostępnych na światowym rynku urządzenie do przeprowadzania zabiegów higienizacji.

Produkowany w Szwajcarii AIRFLOW® Prophylaxis Master charakteryzuje się doskonałą konstrukcją, precyzją oraz zgodnością z najwyższymi standardami higienicznymi. Specjalnie zaprojektowany skaler przeznaczony jest dla najbardziej wrażliwych pacjentów, dzięki opatentowanej funkcji No Pain. Końcówka PERIOFLOW Nozzle dzięki wąskiej budowie i precyzyjnemu strumieniowi zapewnia minimalnie inwazyjny dostęp do kieszeni periodontologicznych, uzupełnień i implantów bez konieczności zdejmowania koron lub prac protetycznych. Usuwa równocześnie biofilm, kamień nad- i poddziąsłowy, osady i częściowo zmineralizowaną płytkę z zębów naturalnych, uzupełnień protetycznych oraz implantów. Czyści i poleruje podczas jednej procedury. Jest to unikalne rozwiązanie do stosowania w leczeniu próchnicy, profilaktyce chorób przyzębia i leczeniu podtrzymującym. AIRFLOW® Prophylaxis Master zaprojektowano zgodnie z najwyższymi standardami wydajności, bezpieczeństwa i komfortu.

Profesjonalne czyszczenie zębów to podstawa sukcesu leczenia stomatologicznego. Umów się na wizytę już dziś, zapraszamy!

AIRFLOW® Prophylaxis Master
Tagi: Higienizacja zębów, AIRFLOW® Prophylaxis Master, piaskowanie zębów