Wybielanie gabinetowe lampą Beyond Polus Advanced

Najlepszy system wybielania zębów na świecie, dostępny w Gabinecie Dental Care. Gabinet Dental Care jest autoryzowanym gabinetem amerykańskiej marki Beyond®. Najnowocześniejsza lampa Beyond Polus Advanced 2018 WHITENING jest najbardziej zaawansowanym urządzeniem tego typu obecnie dostępnym na rynku na całym świecie.

Najnowszy model Polus Advanced jako jedyny akcelerator na rynku połączył trzy różne systemy w jeden: – akcelerator halogenowy, technologię LED oraz ultradźwięki – połączenie innowacyjności, bezpieczeństwa oraz maksymalnych efektów w profesjonalnym wybielaniu zębów.

Zabieg lampą Beyond Polus Advanced jest w 100% bezpieczny – posiada zaawansowany system filtracji światła dzięki któremu całkowicie zlikwidowane jest wydzielanie ciepła i promieniowanie UV, zapewniając komfort i bezpieczeństwo, redukując ryzyko wystąpienia nadwrażliwości zębów w trakcie i po zabiegu.

Efekt wybielania zależy w dużej mierze od intensywności oraz rodzaju i źródła przebarwień. U większości pacjentów można się spodziewać zmiany koloru zębów o 5 do 8 odcieni w trakcie jednej wizyty. Profesjonalne wybielanie lampą Beyond trwa jedynie 40-60 minut.

Zalety profesjonalnego wybielania zębów lampą Beyond w gabinecie

  • Żaden inny zabieg wybielania zębów nie przynosi szybszych rezultatów.
  • Jest to najbezpieczniejsza forma wybielania zębów.
  • Nadwrażliwość zębów i dziąseł jest zredukowane do minimum ze względu na zastosowanie nowej generacji preparatu wybielającego BEYONDTM II.
Technologia systemu Beyond używana jest obecnie w ponad 100 krajach na całym świecie, a setki osób dziennie poddaje się tym zabiegom.

Logo Boyond
Tagi: wybielanie zębów, wybielanie gabinetowe, lampa Beyond Polus Advanced