Istnieje ogromna moc, gdy grupa ludzi o podobnych zainteresowaniach spotyka się, aby pracować nad tymi samymi celami

Idowu Koyenikan

https://dentalcare.opole.pl/wp-content/uploads/2023/12/wojtek-praski.jpg

Wojciech Praski

Lekarz dentysta, właściciel Dental Care

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Po ukończeniu stażu podyplomowego w 2006 roku przez wiele lat doskonalił swoje umiejętności współpracując z gabinetami stomatologicznymi. Wówczas jego największe zainteresowanie wzbudziła endodoncja, stomatologia estetyczna i chirurgia. Właściciel Dental Care od 2013 roku. Na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach, także z zakresu medycyny estetycznej. Podąża za najnowszymi trendami, tak aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających pacjentów.

https://dentalcare.opole.pl/wp-content/uploads/2023/12/marek-scaled.jpg

Marek Eliasz

Lekarz dentysta

Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje w wielu dziedzinach stomatologii, uczestnicząc w licznych szkoleniach. Pasjonuje się stomatologią zachowawczą i protetyką. Uwielbia nowinki technologiczne a najwięcej wolnego czasu spędza na wycieczkach rowerowych.

https://dentalcare.opole.pl/wp-content/uploads/2023/12/marcin-1-scaled.jpg

Marcin Dawiec

Lekarz dentysta

Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie Wydziału Stomatologicznego. Uczestniczy w wielu szkoleniach w kraju i za granicą, stale podnosząc swoje kwalifikacje. W codziennej praktyce skupia się na estetycznej odbudowie zębów, leczeniu endodontycznym, chirurgii stomatologicznej oraz protetyce.W wolnym czasie pasjonat jazdy na rowerze oraz motoryzacji.

https://dentalcare.opole.pl/wp-content/uploads/2023/12/kasia-scaled.jpg

Katarzyna Marciniak

Lekarz dentysta

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Swoje zawodowe zainteresowania koncentruje wokół stomatologii zachowawczej, estetycznej i dziecięcej, a także protetyki. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach. Komfort pacjenta jest dla niej najważniejszy, a jego zdrowy uśmiech to największa satysfakcja.

https://dentalcare.opole.pl/wp-content/uploads/2023/12/Ania-scaled.jpg

Anna Dryja-Praska

Manager gabinetu, Higienistka Stomatologiczna

Absolwentka Prawa na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu w Opolu, oraz kierunku Filologia Angielska. Ukończyła Medyczną Szkołę na kierunku Higienistka Stomatologiczna. Na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach z zakresu skutecznego zarządzania praktyką stomatologiczną, jak i najnowocześniejszych metod profesjonalnego zabiegu higienizacji i wybielania zębów. Jest osobą życzliwą, otwartą, przyjaźnie nastawioną do ludzi. Dba o pozytywną atmosferę w gabinecie. Wolny czas lubi spędzać w gronie najbliższych.

https://dentalcare.opole.pl/wp-content/uploads/2023/12/Yana-scaled.jpg

Yana Hutsuliak

Higienistka Stomatologiczna

Ukończyła Medyczną szkołę na kierunku Higienistka Stomatologiczna. Jest miłą i uczciwą osobą. Dba o komfort pacjenta i zespołu w którym pracuje. Chętnie i szybko uczy się nowych rzeczy.

https://dentalcare.opole.pl/wp-content/uploads/2024/05/IMG-20240506-WA0007-e1715076926142.jpg

Julia Kamińska

Asystentka Stomatologiczna
Uczęszcza do prywatnej szkoły policealnej na kierunku Asystentka Stomatologiczna. Julia jest osobą kontaktową, a jej dobrotliwość sprawia, że każdy pacjent czuje się swobodnie. Wolny czas poświęca m. in. na tańce współczesne.
https://dentalcare.opole.pl/wp-content/uploads/2023/12/kasia-foto-scaled.jpg

Katarzyna Noczyńska

Higienistka Stomatologiczna, Technik Sterylizacji Medycznej

Absolwentka Policealnej Szkoły Medycznej Epsilon w Kluczborku na kierunku Higienistka Stomatologiczna i Technik Sterylizacji Medycznej. Jest osobą pogodną, życzliwą i uśmiechniętą co podczas wizyt pacjentów skutkuje przyjazną, komfortową i bezstresową atmosferą w trakcie wykonywania zabiegów.
W czasie wolnym chętnie spędza aktywnie czas z rodziną, a także uwielbia jeździć motocyklem.

https://dentalcare.opole.pl/wp-content/uploads/2023/12/magda-scaled.jpg

Magdalena Żurek

Rejestratorka Medyczna

Odkąd pamięta była zorganizowana, komunikatywna i empatyczna. Wszystkie te cechy przekłada na prace z pacjentami. Studiowała filologie angielską, dzięki czemu również pacjenci anglojęzyczni czują się w naszym gabinecie komfortowo.
Wolny czas lubi spędzać na świeżym powietrzu, najlepiej w Tatrach.

Media społecznościowe

Odwiedź nasz gabinet w mediach społecznościowych. Subskrybuj, aby otrzymywać bieżące informacje.

Dental Care Gabinet Stomatologiczny Wojciech Praski, ul. Żwirki i Wigury 10/1 Opole